Без категорії

4.4 Заходи, спрямовані на забезпечення збереження матеріальних цінностей

4.4 Заходи, спрямовані на забезпечення збереження матеріальних цінностей

Комплектація кабінету здійснюється у відповідності до Типових переліків навчально-наочних посібників, технічних засобів навчання та обладнання загального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 20 червня 2002 року № 367.
Облік матеріальних цінностей КІІКТ ведеться у відповідності до чинних нормативно-розпорядчих документів. Матеріальна відповідальність, як правило, покладається на штатного працівника навчального закладу – вчителя інформатики або завідувача кабінету.
Облік матеріальних цінностей тривалого користування ведеться з використанням інвентарної книги встановленого зразка, яка повинна бути прошнурована, пронумерована та скріплена печаткою.

Таблиця 1

Зразок інвентарної книги

№ з/п Назва предмета Інвентарний номер Коли придбано Кількість і вартість Час і причина списання
           

 

Витратні матеріали (матеріали, які витрачаються в процесі роботи – папір, картриджі, дискети, миючі засоби тощо) обліковуються з використанням  матеріальної книги.

Таблиця 2

Зразок матеріальної книги

№ з/п Назва  матеріалу, виробу Коли придбано Одиниці вимірювання Наявність 
         

Списання обладнання, навчально-наочних посібників проводиться відповідно до інструкцій, затверджених Міністерством фінансів України.
Збереження засобів навчання і навчального обладнання здійснюється в кабінеті, лаборантських приміщеннях. Облік матеріальних цінностей, у тому числі програмного забезпечення, доцільно вести і у електронному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *