Гурткова робота

Проєкт “Escape room – developing 21st-century skills”

Гурток – це місце, де згуртовуються люди з спільними інтересами для спільної мети. Учні 6-А класу вирішили взяти участь у міжнародному проєкті eTwinning.

Що таке eTwinning?

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проєктів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проєкт eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Отже, ми розпочали наш проєкт “Escape room – developing 21st-century skills”.

У нашому проєкті було чотири країни-партнери: Португалія, Італія, Польща та Україна. Він спрямований на інтеграцію цифрових інструментів у класі та на розробку різних інноваційних способів навчання та викладання, що, по суті, є інструментом для вдосконалення шкільної практики.

З іншого боку, він спрямований на розширення кругозору учнів; розвиток європейської свідомості та, нарешті, створення відповідальних цифрових громадян.

Спочатку, ми спільно працювали над розробкою логотипу для проєкту.

Далі, ми шукали інформацію про кожну країну, спорт, музику та відомих людей країн-партнерів.

В результаті, ми створили 3 цифрові кімнати для втечі (Escape Rooms) в різних країнах-партнерах. Мета полягала в тому, щоб учні розвивали навички 21 століття, такі як допитливість, спільна робота, креативність, критичне мислення, навички вирішення проблем тощо.

 

Основою кожної Escape Room – було дослідження та знання культури країни-партнера. Таким чином, учням довелось працювати у співпраці з учнями з іншої країни, вивчаючи різні культури, розвиваючи свої навички спілкування англійською мовою та цифрові навички. Ми вивчили та опрацювали різні застосунки та програми, платформи та сайти.

Ми подали наш проєкт на конкурс і сподіваємось на перемогу!

Корисні посилання:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *