З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнів щодо реалізації та захисту своїх прав, днями учні молодших класів брали участь у проведені правових ігор на тему: «Права у моєму житті ” . А учні 5 – 6 класів були активними учасниками тренінгу на тему: « Психологічні причини злочинної поведінки неповнолітніх».Також соціально-психологічною службою були проведені розвивально – корекційні заняття з учнями, схильними до правопорушень.
![](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/265919865_3061897237460082_3116373928258354376_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=weAKkNU2eOQAX9PD4Rv&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=53ef66c799cbb11685ed46969597c3d4&oe=61B87430)
![](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/265488210_3061897287460077_7119066004180896011_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VLI6p8KLl6sAX_1Pjs4&tn=nOqwKVxuQQo4ptwL&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=00_AT_MG6PeuUCbcg3sn12qS_hNrdXJtM48zE1RS2Z0fHOfSA&oe=61B85821)
![](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/265768099_3061897347460071_1595574132210300194_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5CU1YbG8T_sAX8MDjKp&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=076ebd8c876643e027d9ec7b77ce844c&oe=61B74AC2)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2021/12/265608420_3061897570793382_978867913871965781_n-e1639137861268-300x225.jpg)
![](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/266338073_3061897400793399_8548043142997190439_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MYpYcs3oSDIAX83haum&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=74d26e147de5c889e0df699fc88fed75&oe=61B7C8B1)
![](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/266060670_3061897460793393_6969500645051092727_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1jM2TmeGjVAAX813Zqm&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=7bf06fa992b6d6e9cbcdf50510967ff4&oe=61B859E6)