Архів

День подяки

Вивчаючи іноземну мову, ми вивчаємо культуру та традиції цієї країни. Співпрацюючи з волонтером із Корпусу Миру, ми  хотіли показати наші знання про основні свята США та підтримати перебування нашого друга Тодда Ліма в Україні.

Саме тому, ми вирішили відсвяткувати День подяки.

День подяки у США традиційно відзначають в четвертий четвер листопада. Цьогоріч цей день припав на 28 листопада.

Своїм корінням День подяки сягає далекого 1620-го року, коли після двомісячного плавання до берегів Америки причалив англійський корабель Mayflower. На ньому припливли близько ста пілігримів, які через релігійні переслідування залишили рідну країну та відправилися у подорож у пошуках вільної землі. На жаль, перша зима видалася дуже суворою та важкою, тому забрала багато життів.

Лише завдяки індіанцям, які навчили колоністів вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи, показали, де полювати на дичину, поселенці зібрали дуже щедрий врожай, який дозволив би їм пережити наступну зиму. Пілігрими влаштували помпезне свято, як знак подяки Богу за щедрість.

Зі святом пов’язано багато традицій, які американці пильно бережуть. Цього дня всі члени сім’ї повинні сходити в церкву, а після служби зібратися за одним столом, на якому неодмінно будуть індичка, гарбузовий пиріг, картопляне пюре та соус із журавлини.

Сьогодні на уроці англійської мови ми також приєдналися до святкування. Учні мали змогу дізнатися про традиції святкування Дня подяки, подивитися невелику виставу про історію становлення цього свята, поспівати пісні та поринути в далекі 1620-ті роки.

Вчителі Гриньків Дарія Іванівна, Дейнека Юлія Михайлівна, Саландяк Мар’яна Мирославівна та учні 5, 6, 7 класів окрім виступу, разом з їхніми батьками приготували традиційні страви, а саме запечену індичку, гарбуз, журавлиний соус, фрукти та тістечка. Зрештою, всі залишились задоволені!

HAPPY THANKSGIVING DAY!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *