⚘
“Весняні” дні у січні сприяли висадці квітів у відкритий грунт. Цибулини крокусів, тюльпанів, гіацинтів, мускарі, які школа отримала, беручи участь у благодійному проєкті “Квіти коло школи”@ Flovers4 school, через погодні умови (сніг, мороз) діти спочатку висадили у вазони. І ось сьогодні цибулинки потрапили у своє природнє середовище.
Дякуємо асоціації квіткових виробників з Нідерландів та України. Нехай квітне наша Україна, нехай прийде мир з перемогою! Слава Україні! Слава нашим Захисникам!
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-04_15-10-56-379.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-04_15-10-55-831.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/323986550_843479756734736_8096204283289605344_n.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/323368071_560746765961920_7899506095803641403_n.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/322081257_1579962962445297_8246144669230413585_n.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/321842614_1368473663889646_3184766182023747592_n.jpg)
![](http://www.school.lubin.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/324014288_1215607139029356_5831830868749861945_n.jpg)