Без категорії

Про поставки комп’ютерних комплексів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇИ

НАКАЗ

м.Київ

23 вересня 2002 р. № 524

 

 Про поставки комп’ютерних комплексів

 

З метою забезпечення належного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6.05.01 р. № 436 „Про затвердження Програми інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів, комп’ютеризації сільських шкіл на 2001-2003 роки”, реалізації загальносистемних проектних рішень по створенню та впровадженню сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій навчання

 

 Н А К А З У Ю :

 

1. Затвердити специфікацію навчальних комп’ютерних комплексів (додаток 1), що поставляються до загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок державного, обласних та місцевих бюджетів і спонсорських коштів.

2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. При закупівлі навчальних комп’ютерних комплексів для інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів забезпечувати їх відповідність основним вимогам, що наведені у додатку 2.

2.2. Провести інвентаризацію наявного програмного забезпечення та розробити комплекс заходів щодо дотримання легальності його використання. Результати інвентаризації разом з переліком поставлених з 1 жовтня 2001 року легальних програмних засобів Майкрософт з метою їх безкоштовної заміни на україномовну версію надати міністерству до 15 жовтня 2002 року ( за формою згідно додатку 3).

3. Науково-методичному центру організації розробки та виробництва засобів навчання (Самсонов В.В.) до 01.11.2002 р. здійснити аналіз, підготувати та надати інформацію Московському представництву „Майкрософт” в Росії та країнах СНД з метою заміни легальних програмних засобів на україномовну версію.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника державного секретаря Гуржія А.М.

 

 

Міністр                                                                              В.Г.Кремень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *